Tidligere styre i NHK

Her lister vi tidligere styre i NHK slik at vi vet hvem som har har sittet i de:
  • Styret 6.mars 2013 – ?.mars 2014
  • Styreleder: Merete Bjelland
  • Nestleder: ???
  • Regnskap: Roger Smaadahl
  • Sekretær: Roy Ramberg
  • Dommeransvarlig:
  • Sponsoransvarlig:
  • Sportslig Ansvarlig: Svein Roar Johnsen
  • Materialansvarlig:
  • Arrangementsansvarlig:
  • Styret 7.mars 20112- 6.mars 2013
  • Styreleder: Ole Jota
  • Nestleder: Monica Skatland
  • Regnskap: Roger Smaadahl
  • Sekretær: Roy Ramberg
  • Dommeransvarlig: Johnny Wengen
  • Sponsoransvarlig: Bjørn Sandtrøen
  • Sportslig Ansvarlig: Svein Roar Johnsen
  • Materialansvarlig: Marianne Oswald
  • Arrangementsansvarlig: Marit Ellingsvold
  • Styret 7.mars 2011 – 7.mars 2012
  • Styreleder: Ole Jota
  • Nestleder: Anne Kathrine Nordvang
  • Regnskap: Roger Smaadahl
  • Sekretær: Roy Ramberg
  • Dommeransvarlig: Anne-Berit Sprakehaug
  • Sponsoransvarlig: Bjørn Sandtrøen
  • Sportslig Ansvarlig I: Svein Roar Johnsen
  • Sportslig Ansvarlig II: Kjell Arild Tiltnes
  • Materialansvarlig: Johnny Wengen