Utstyr i Nesoddhallen
I Nesoddhallen er det ikke mulighet til å låse inn utstyr men det finnes en ballkasse hvor det finnes felles utstyr.
Ballkassen fylles opp på høsten, og det er et felles ansvar å ta vare på dette utstyret. Det vil kun bli fylt opp 1 gang pr sesong.
Nøkkel til ballkassen henger under vinduet i håndballbua. Det er viktig at det låses etter bruk å henges tilbake i bua. Ballkassen er i rommet tvers over hallen når en kommer ut fra garderobene.
Utstyr i Bjørnemyrhallen
I Bjørnemyrhallen har vi en låst bod hvor det finnes felles utstyr som kan benyttes. Buret har hengelås med kode. Husk å låse etter bruk.
Lagskap
Alle lag har fått nøkkel til et lagskap. Materialforvalter fyller opp disse skapene med tape og isposer (yngre lag), klister og klisterfjerner 1-2 ganger i måneden.
Supplering av utstyr
Send bestilling til materialforvalter innen 1 juli for å ha bestilling klar innen seriestart på høsten.
Epostadresse: material@nesoddenhk.no.
Husk å bruke «Utstyr til NHK» i tittelfeltet.
Oversikt over utstyr som kan bestilles:
- Drakter
- Overtrekksvester (krav ved bortekamp)
- Førstehjelp
- Matchball
- Ballpumpe
- Annet